Powered by RND
Ouça עושים מזה סיפור na aplicação
Ouça עושים מזה סיפור na aplicação
(1 200)(249 324)
Guardar rádio
Despertar
Sleeptimer
Guardar rádio
Despertar
Sleeptimer
Página inicialPodcastsTV e cinema
עושים מזה סיפור

עושים מזה סיפור

Podcast עושים מזה סיפור
Podcast עושים מזה סיפור

עושים מזה סיפור

Haaretz
juntar
מה מסתתר מתחת למכסה המנוע של הסיפורים הגדולים? מה הסודות והשטיקים של יוצרי הקולנוע, הטלוויזיה, הספרות והגיימינג הגדולים בעולם? איך כל זה קשור למציאות של כולנו ...
Veja mais
מה מסתתר מתחת למכסה המנוע של הסיפורים הגדולים? מה הסודות והשטיקים של יוצרי הקולנוע, הטלוויזיה, הספרות והגיימינג הגדולים בעולם? איך כל זה קשור למציאות של כולנו ...
Veja mais

Episódios Disponíveis

5 de 24
 • עושים מזה סיפור נפרדים מהספריה הלאומית | פרק בונוס
  הספריה הלאומית בירושלים עוברת למשכנה החדש וכדי לציין את המאורע ביקשו ממעין ונועם לבוא להקליט פרק מיוחד של "עושים מזה סיפור" שכל כולו ספריות וייצוגן בקולנוע, בספרות ובטלויזיה.  התחלנו את הפרק עם הספריות שבסדרות הילדים, המשכנו עם ספרים שאסור שיעמדו על המדף, ספרים שלא ניתן לשרוף גם אם רוצים ולא יכולנו לסיים בלי לסידור הספריה הביתית. הערת שוליים, זה!, חומות של תקווה, שם הורד, אריה הספריה הארי פוטר, וזו רק רשימה חלקית.    See omnystudio.com/listener for privacy information.
  03/07/2023
  37:16
 • הפרק שיהרוס לכם הכל | עונה 2, פרק אחרון
  אחרי הפרק הזה לא תצפו בקולנוע ובטלוויזיה באותה הדרך.  אז על מה מסתכלים באמת כשצופים בסרט? איך אפשר לפצח סרט שלם דרך פריים בודד? למה חשוב לשים לב בפסקול, בעריכה ובזויות הצילום? מה הקשר בין מיכלאנג'לו ל"שתיקת הכבשים" ובין סינדרלה ל"הערת שוליים"? איך תדעו תמיד מי הרוצח ותוך כמה דקות הדמות על המסך תמות? לרגל סיום העונה החלטנו להרוס לכם את כל הסרטים והסדרות ביחד. מתנצלים. אי.טי, שתיקת הכבשים, חיוך של מונה ליזה, ניתוק, השיחה, הערת שוליים, ג'ונו ובעצם כל סרט שיצא אי פעם.See omnystudio.com/listener for privacy information.
  13/07/2022
  40:48
 • להסתכל על המוות - על רוחות, בתי קברות והמשפט האחרון של פרמה | עונה 2, פרק 9
  הקולנוע הוא המקום שבו כולנו "רואים אנשים מתים". איזה מעגל רוחות מנסות לסגור? איך אפשר לדעת אם אתה רוח או לא? למה עיתונאים כותבים הספדים לאנשים שעדיין חיים? מה הקשר בין מתכונים למצבות? למה הקולנוע הוא המצבה הגדולה ביותר לשחקנים והאם צופי סדרות באמת עוברים את כל שלבי האבל כשדמות אהובה מתה על המסך?  רוח רפאים, החוש השישי, האחרים, סיפור רפאים, מהיר ועצבני, משחקי הכס, מראה שחורה, המדיום מהוליווד, פולטרגייסט, חבצלות, הספדים, בתי קברות דיגיטליים, מצבה עם מאפרה עליה וזו רק רשימה חלקית.See omnystudio.com/listener for privacy information.
  06/07/2022
  37:25
 • מה קורה כשאתה מגלה שהחיים שלך הם חלק מסרט? | עונה 2, פרק 8
  סינדרום "המופע של טרומן" הפך למחלה אמתית מאז הסרט הקלאסי ההוא. אנשים בטוחים שמצלמות עוקבות אחריהן בכל רגע נתון ושהם למעשה גיבורי ריאליטי. זה נדיר אבל קיים. דמויות שתקועות בתוך סיפור זה עניין פחות נדיר. טרומן תקוע בתכנית טלוויזיה אבל יש לו חברים בדיוניים אחרים שתקועים בתוך ספרים, הצגות תיאטרון אינסופיות, משחקי פעולה במחשב, ניסויים חברתיים או סתם שחקנים אמתיים וטוטאליים שנכנסו עמוק מדי לתוך התפקיד. אז מי מושך בחוטים? מי הבובה ומי המפעיל? ומה כל היצירות האלו מלמדות אותנו על בחירה חופשית בחיים שלנו? המופע של טרומן, לשחרר את גאי, וונדה ויז'ן, הסיפור שאינו נגמר, האחות בטי, סינקדוכה ניו-יורק, מעבר לכל דמיון, צורה לאהבה וזו רק רשימה חלקית. פודקאסטים נוספים: 🎧 "בנט ברח מהכנסת 5 דקות לפני ההצבעה על החוק שהיה מטרפד את נתניהו" 🎧 רועי עידן, יוצר "מנאייכ": "כולם שואלים אותי על זה שאני ימני, אז אני מטריל"See omnystudio.com/listener for privacy information.
  29/06/2022
  42:18
 • שאול אמסטרדמסקי על הסיפור הגדול ביותר שהמין האנושי המציא - כסף | עונה 2, פרק 7
  שאול אמסטרדמסקי, הפרשן הכלכלי של "כאן", מגיש "חיות כיס" ואחד מהעיתונאים הכלכליים המוערכים בישראל, מפרק איתנו את הסיפור שהכי הרבה אנשים מאמינים בו - כסף. שאלנו אותו מה יקרה כשנפסיק להאמין בכסף, איך הופכים נושא משעמם כמו פנסיה לדרמה אמתית ולמה צריך שחקנית עירומה באמבט קצף כדי להסביר לציבור מה זה סאבפריים? ניסינו גם להבין למה עשירים נתפסים בתקשורת כאנשים רעים, איך זה קשור לסדרות כמו "יורשים", "מיליארדים" וסרטים כמו "הזאב מוול סטריט", ולמה מהדורות החדשות מספרות את סיפור החיים שלנו הפוך? פודקאסטים נוספים של הארץ: 🎧 הדיקטטור המגניב בעולם מנהל משא ומתן רצחני עם האזרחים שלו 🎧 איירה גלאס: "לא ציפינו ש-17 מיליון איש יורידו כל פרק שלנו"See omnystudio.com/listener for privacy information.
  22/06/2022
  38:29

Mais podcasts de TV e cinema

Sobre עושים מזה סיפור

מה מסתתר מתחת למכסה המנוע של הסיפורים הגדולים? מה הסודות והשטיקים של יוצרי הקולנוע, הטלוויזיה, הספרות והגיימינג הגדולים בעולם? איך כל זה קשור למציאות של כולנו - בחדשות, בפוליטיקה ובעסקים? מפצחי הסיפורים מעיין רוגל ונועם פיינהולץ עושים מזה סיפור.

Ouve עושים מזה סיפור, Segunda Mão E várias outras estações de todo o mundo com a aplicação radio.net

עושים מזה סיפור

עושים מזה סיפור

Descarregue agora gratuitamente e ouve facilmente o rádio.

Google Play StoreApp Store

עושים מזה סיפור: Podcast do grupo