1913 episódios
- Er staan meer woningen te koop in Nederland en de hypotheekrentes blijven stijgen, maar de huizenprijs daalt voorlopig niet. Dat schrijft ING vandaag in een rapport over de woningmarkt.
Voor starters op de woningmarkt blijft het dus erg moeilijk om een huis te vinden.
Steeds meer gemeenten proberen daarom starters te helpen en bieden een starterslening aan: een lening die starters bovenop hun hypotheek kunnen afsluiten. Acht procent van alle starters maakt daar inmiddels gebruik van, tegenover zes procent vorig jaar...
Sympathiek initiatief! Of... zijn er ook nadelen?
Dat bespreekt presentator Jan Willem Wesselink in deze uitzending met:
* Marie-Louise van Mook, wethouder wonen in de gemeente Oosterhout namens PRO.
* Emeritus-hoogleraar woningmarkt aan de Universiteit van Amsterdam Johan Conijn. - Om de energie transitie te versnellen wil minister Van Veldhoven van Klimaat en Groene groei energieleveranciers verplichten om groen gas te leveren. Maar niet iedereen staat te springen. Is het bijmengen van groen gas een goed idee? Tweede Kamerleden Christine Teunissen van Partij voor de Dieren, Daniël van den Berg van JA21 en IJmert Muilwijk van energie Nederland, de branchevereniging van energiebedrijven zijn te gast in Dit is de Dag.
📱Iets toevoegen? De redactie tippen? WhatsApp ons! (https://api.whatsapp.com/send/?phone=31645923535&text=DIT%20AAN%20g)
Het beste van DIT in je mailbox:
📩 Nieuwsbrief (https://dit.eo.nl/nieuwsbrief) - In Amsterdam komen D66 en PRO vandaag met een opmerkelijk voorstel om drugsproblematiek van daklozen aan te pakken: verslaafden geld geven als ze géén drugs gebruiken of geen overlast veroorzaken… Is dat een goed plan? In Dit is de Dag een gesprek met: D66-raadslid Rob Hofland en VVD-raadslid Daan Wijnants.
📱Iets toevoegen? De redactie tippen? WhatsApp ons! (https://dit.eo.nl/contact)
Het beste van DIT in je mailbox:
📩 Nieuwsbrief (https://dit.eo.nl/nieuwsbrief) - De benzineprijs staat in Nederland op recordhoogte. In andere landen, zoals België, Duitsland en Italië, onderneemt de regering actie om de benzineprijs te verlagen. Nederland niet. Is dat terecht of niet?
Daarover praten we met
* vicevoorzitter van CNV Patrick Fey;
* Paul van Selms van UnitedConsumers en;
* Erik de Vries, directeur van de Nederlandse Organisatie Voor de Energiebranche
📱Iets toevoegen? De redactie tippen? WhatsApp ons! (https://api.whatsapp.com/send/?phone=31645923535&text=DIT%20AAN%20g)
Het beste van DIT in je mailbox:
📩 Nieuwsbrief (https://dit.eo.nl/nieuwsbrief) - Vandaag kwamen de aangepaste begrotingsplannen van het kabinet naar buiten. De bezuinigingen op de sociale zekerheid zijn van tafel en meer spaarders en beleggers moeten belasting gaan betalen. Zorgt dat voor voldoende steun bij de oppositie?
Jan Willem Wesselink gaat erover in gesprek met drie Kamerleden:
- Luc Stultiens (Pro)
- Henk Vermeer (BBB)
- André Flach (SGP)
📱Iets toevoegen? De redactie tippen? WhatsApp (https://api.whatsapp.com/send/?phone=31645923535&text=DIT%20AAN) ons!
Het beste van DIT in je mailbox:
✉️ Nieuwsbrief (https://dit.eo.nl/nieuwsbrief)
Mais podcasts de Comentários de notícias
Podcasts em tendência em Comentários de notícias
Sobre Dit is de Dag
Dit is de Dag is een stevig opiniërend programma van de EO. Dagelijks wordt er gedebatteerd over actuele onderwerpen of wordt de gast van de dag geinterviewd.
Site de podcastOuça Dit is de Dag, 20 Minutos: entrevistas ao vivo em Opera Mundi e muitos outros podcasts de todo o mundo com o aplicativo o radio.net

Obtenha o aplicativo gratuito radio.net
- Guardar rádios e podcasts favoritos
- Transmissão via Wi-Fi ou Bluetooth
- Carplay & Android Audo compatìvel
- E ainda mais funções
Obtenha o aplicativo gratuito radio.net
- Guardar rádios e podcasts favoritos
- Transmissão via Wi-Fi ou Bluetooth
- Carplay & Android Audo compatìvel
- E ainda mais funções


Dit is de Dag
Leia o código,
baixe o aplicativo,
ouça.
baixe o aplicativo,
ouça.
Dit is de Dag: Podcast do grupo


















